KOMUNIKAT PRASOWY

W dniu 23 maja 2017 roku podczas obrad Zarządu klubu RKS UKS Mechanik Radomsko z funkcji Prezesa zrezygnował pan Robert Koniarski, a w Jego miejsce został powołany pan Radosław Pawelec.

Zarząd RKS UKS Mechanik Radomsko w imieniu całej społeczności sportowej skupionej wokół Klubu, pragnie podziękować dotychczasowemu Prezesowi za zaangażowanie i wkład w rozwój piłki nożnej w naszym regionie.

Jednocześnie Zarząd wyraża nadzieję, że nowy sternik w Klubie przyczyni się do szybkiego wskrzeszenia bogatej tradycji sportowej, jaką pochwalić się może RKS UKS Mechanik Radomsko i zapewni stały progres sportowy, skutkujący regularnym awansem naszej drużyny do wyższych klas rozgrywkowych.

Zarząd Klubu postawił przed nowym Prezesem szereg zadań natury sportowej i organizacyjnej. „RKS Mechanik” czeka teraz wiele zmian, które w naszym przekonaniu przyczynią się do poprawy osiąganych wyników i zbudowaniu stabilnych relacji między Klubem, Kibicami i Sponsorami.

W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, że Zarząd Klubu jest otwarty na wszelkie oferty współpracy o charakterze sportowym lub marketingowym. Wzywamy wszystkich, którym leży na sercu dobro radomszczańskiej piłki, do wspólnego budowania marki „RKS Mechanik”. Słowa te kierujemy zarówno do Kibiców, jak i byłych oraz obecnych piłkarzy.

O zmianach zachodzących w Klubie informować będziemy na bieżąco; jednocześnie podkreślamy, że jedyną osobą delegowaną obecnie do przekazywania mediom informacji z życia RKSu Mechanika Radomsko jest Prezes Radosław Pawelec.

ZARZĄD KLUBU