naglowek2

jextensions

Aktualności

KOMUNIKAT PRASOWY

                                                                   KOMUNIKAT PRASOWY

W dniu 23 maja 2017 roku podczas obrad Zarządu klubu RKS UKS Mechanik Radomsko z funkcji Prezesa zrezygnował pan Robert Koniarski, a w Jego miejsce został powołany pan Radosław Pawelec.

Zarząd RKS UKS Mechanik Radomsko w imieniu całej społeczności sportowej skupionej wokół Klubu, pragnie podziękować dotychczasowemu Prezesowi za zaangażowanie i wkład w rozwój piłki nożnej w naszym regionie.

Jednocześnie Zarząd wyraża nadzieję, że nowy sternik w Klubie przyczyni się do szybkiego wskrzeszenia bogatej tradycji sportowej, jaką pochwalić się może RKS UKS Mechanik Radomsko i zapewni stały progres sportowy, skutkujący regularnym awansem naszej drużyny do wyższych klas rozgrywkowych.

Zarząd Klubu postawił przed nowym Prezesem szereg zadań natury sportowej i organizacyjnej. „RKS Mechanik” czeka teraz wiele zmian, które w naszym przekonaniu przyczynią się do poprawy osiąganych wyników i zbudowaniu stabilnych relacji między Klubem, Kibicami i Sponsorami.

W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, że Zarząd Klubu jest otwarty na wszelkie oferty współpracy o charakterze sportowym lub marketingowym. Wzywamy wszystkich, którym leży na sercu dobro radomszczańskiej piłki, do wspólnego budowania marki „RKS Mechanik”. Słowa te kierujemy zarówno do Kibiców, jak i byłych oraz obecnych piłkarzy.

O zmianach zachodzących w Klubie informować będziemy na bieżąco; jednocześnie podkreślamy, że jedyną osobą delegowaną obecnie do przekazywania mediom informacji z życia RKSu Mechanika Radomsko jest Prezes Radosław Pawelec.

ZARZĄD KLUBU

Przeczytaj też pozostałe aktualności

miasto radomsko

Następny mecz

IV liga łódzka - 20 kolejka

marzec  2017

WŁÓKNIARZ ZELÓW - RKS MECHANIK RADOMSKO 

Zelów, ul. Piotrkowska 

Ostatni mecz

IV  liga - 19 kolejka

piątek 25.11.2016, godz 19 00

TERMY NER PODDĘBICE - RKS MECHANIK RADOMSKO 1-2 (0-1)

bramki dla RKS: Pisarek Kamil 2', Lewacki Marcin 90+3'

                                                                                                                 

Skrócona Tabela IV Liga

SEZON 2016/2017

Poz. Drużyny MR G+:G- PKT
1 Warta Sieradz 19 41:12 43
2 Warta Działoszyn 19 42:17 42
.        
15 Zjednoczeni Stryków 19 27:40 21
.        
19 RKS Mechanik Radomsko 19 25:34  18
20 Polonia Piotrków Tryb.   19 23:49  7