naglowek2

jextensions

KOMUNIKAT PRASOWY

                                                                   KOMUNIKAT PRASOWY

W dniu 23 maja 2017 roku podczas obrad Zarządu klubu RKS UKS Mechanik Radomsko z funkcji Prezesa zrezygnował pan Robert Koniarski, a w Jego miejsce został powołany pan Radosław Pawelec.

Zarząd RKS UKS Mechanik Radomsko w imieniu całej społeczności sportowej skupionej wokół Klubu, pragnie podziękować dotychczasowemu Prezesowi za zaangażowanie i wkład w rozwój piłki nożnej w naszym regionie.

Jednocześnie Zarząd wyraża nadzieję, że nowy sternik w Klubie przyczyni się do szybkiego wskrzeszenia bogatej tradycji sportowej, jaką pochwalić się może RKS UKS Mechanik Radomsko i zapewni stały progres sportowy, skutkujący regularnym awansem naszej drużyny do wyższych klas rozgrywkowych.

Zarząd Klubu postawił przed nowym Prezesem szereg zadań natury sportowej i organizacyjnej. „RKS Mechanik” czeka teraz wiele zmian, które w naszym przekonaniu przyczynią się do poprawy osiąganych wyników i zbudowaniu stabilnych relacji między Klubem, Kibicami i Sponsorami.

W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, że Zarząd Klubu jest otwarty na wszelkie oferty współpracy o charakterze sportowym lub marketingowym. Wzywamy wszystkich, którym leży na sercu dobro radomszczańskiej piłki, do wspólnego budowania marki „RKS Mechanik”. Słowa te kierujemy zarówno do Kibiców, jak i byłych oraz obecnych piłkarzy.

O zmianach zachodzących w Klubie informować będziemy na bieżąco; jednocześnie podkreślamy, że jedyną osobą delegowaną obecnie do przekazywania mediom informacji z życia RKSu Mechanika Radomsko jest Prezes Radosław Pawelec.

ZARZĄD KLUBU

Następny mecz

V liga okręg piotrkowski - 14. kolejka

marzec  2018

RKS RADOMSKO - GUKS Gorzkowice

Radomsko, Brzeźnicka 26

Ostatni mecz

V liga okręg piotrkowski - 12. kolejka

niedziela 12.11.2017 r. Lgota Wielka

Start Lgota Wielka 0-1 RKS RADOMSKO

bramka dla RKS: Bartłomiej Kondracki

                                                                                                                 

Skrócona Tabela V Liga

   SEZON 2017/2018

1 RKS RADOMSKO
2 Astoria Szczerców
3 Polonia Piotrków Trybunalski 
4 Włókniarz Moszczenica
5 Lechia II Tomaszów Mazowiecki
6 Czarni Rozprza
7 Świt Kamieńsk
8 MGKS Drzewica
9 GUKS Gorzkowice
10 Szczerbiec Wolbórz
11 Start Lgota Wielka
12 Zapał Krzętów
13 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki