Mecz inaugurujący rundę wiosenną

warta.jpg

Mecz inaugurujący rundę wiosenną IV ligi łódzkiej już za nami. Po bardzo wyrównanym pojedynku Mechanik Radomsko remisuje 0-0 z Wartą Działoszyn.
Zagraliśmy w następującym składzie:
Mat. Antczak - Perliński, K. Nowak, Lewacki, Królik (84' Kolba) - Kornacki, J. Tazbir, Brych (90' Kułakowski), Michalski, Żak (81' Majewski) - Walioszczyk

Pierwsza odsłona spotkania nie powaliła na kolana. Oba zespoły chciały "poznać się" na boisku i gra skupiała się na konstruowaniu przemyślanychataków pozycyjnych. Jedynie w 17 minucie po rzucie wolnym w sytuacji sam na sam z Antczakiem znalazł się napastnik Działoszyna, ale był chyba tak zaskoczony tym, że piłka znalazła się pod jego nogami, że nie trafił w bramkę.

Po zmianie stron lekką przewagę optyczną zyskali goście, jednak dalej żaden z zespołów nie potrafił stworzyć sobie klarownej sytuacji. W 73 minucie po rzucie rożnym goście mogli objąć prowadzenie, ale z linii bramkowej piłkę wybił Nasz bramkarz.
Mecz mógł rozstrzygnąć się w 90 minucie na korzyść gospodarzy, ale Wiktora Majewskiego o milimetry uprzedził bramkarz. W tym momencie główny arbiter spotkania Pan Rafał Michalak odgwizdał koniec spotkania i po jednym punkcie dopisały do swojego dorobku oba zespoły.