Zapowiedź meczu z Borutą Zgierz

boruta_zapowiedz.jpg

W najbliższą sobotę nasi piłkarze zmierzą się w Radomsku o godz. 15.00 z Borutą Zgierz.

Historia spotkań z Borutą Zgierz pokazuje, że faworytem sobotniego pojedynku na IV ligowym froncie są radomszczanie. Do tej pory nasza drużyna grała trzykrotnie z Borutą i ma korzystny bilans. W sezonie 2012/13 nasi piłkarze dwukrotnie pokonali zgierzan: 0-1 na wyjeździe i 5-0 u siebie. W rundzie jesiennej obecnego sezonu padł remis 2-2. W tabeli oba zespoły dzieli osiem punktów na korzyść Mechanika. Czy i tym razem górą będzie nasz zespół?

Nasi przeciwnicy w pierwszej kolejce rundy wiosennej pokonał w lokalnych derbach LKS Rosanów 4:1 (1:0)

Bramki w tym spotkaniu zdobyli Rafał Niewiadomski - 2, Dominik Kowalski, Igor Olesiński.

Boruta wystąpił w składzie: Ilnicki – Retkowski , Antosik (Olesiński) , Antczak, Kowalski – Snita, Sadłecki, Baszczyński (Wujcik), Niewiadomski (Banaszczyk), Błaszczyk N. (Błaszczyk A.) - Pietrasiak.