naglowek2

jextensions

Trenerski dwugłos po meczu z Borutą.

trenerzy_po_borucie.jpg

 Chciałbym pogratulować trenerowi gospodarzy zdobycia trzech punktów. W porównaniu z meczem z Rosanowem, który wygraliśmy 4:1 w meczu z Mechanikiem nie mogłem skorzystać z czterech podstawowych zawodników. W pierwszej połowie było widać, że drużyna straciła równowagę. W drugiej odsłonie meczu obraz gry się zmienił. Dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich. Drużyna gospoadrzy była bardziej doświadczona i skuteczniejsza. Rzut karny był przełomowanym momentem. Gdybyśmy strzelili bramkę myślę, że w mój zespół wstąpiłyby nowe siły i wiara w doprowadzenie do remisu byłaby większa. A tak trudno było już coś zrobić.

Trenerski dwugłos: Kacper Rus (trener MKP Boruta Zgierz)

 

Bramka na 3:1 padła dość późno i nie mogła już zmienić losów spotkania. Trzeba przyznać, że druga połowa należała do zespołu gości. Mam trochę pretensji do siebie, że w przerwie nie zmotywowałem bardziej zespołu. Chłopcy przy prowadzeniu 2:0 wyszli zbyt pewni siebie. 
Przy wyniku 3:0 wydawało się, że już jest po meczu. Na szczęście Matuesz Antczak wybronił rzut karny, bo różnie mogło to spotkanie się jeszcze ułożyć. W poprzednim meczu zespół Warty Działoszyn stwarzał sobie sytuacje po stałych fragmentach gry. Boruta stwarzał sobie z kolei sytuacje z gry. Cieszę się z pierwszego zwycięstwa pod moją wodzą. Wprowadzamy do zespołu młodych zawodników. Z Borutą zadebiutował Kamil Oleśkiewicz. Kwadrans to może zbyt mało, ale jest to chłopak o sporym potencjale. W rundzie wiosennej będziemy wprowadzać do zespołu juniorów.

Artur Kowalski (trener Mechanika Radomsko)

Następny mecz

V liga okręg piotrkowski - 14. kolejka

marzec  2018

RKS RADOMSKO - GUKS Gorzkowice

Radomsko, Brzeźnicka 26

Ostatni mecz

V liga okręg piotrkowski - 12. kolejka

niedziela 12.11.2017 r. Lgota Wielka

Start Lgota Wielka 0-1 RKS RADOMSKO

bramka dla RKS: Bartłomiej Kondracki

                                                                                                                 

Skrócona Tabela V Liga

   SEZON 2017/2018

1 RKS RADOMSKO
2 Astoria Szczerców
3 Polonia Piotrków Trybunalski 
4 Włókniarz Moszczenica
5 Lechia II Tomaszów Mazowiecki
6 Czarni Rozprza
7 Świt Kamieńsk
8 MGKS Drzewica
9 GUKS Gorzkowice
10 Szczerbiec Wolbórz
11 Start Lgota Wielka
12 Zapał Krzętów
13 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki