Zapowiedź meczu z Zawiszą Pajęczno

pajeczno.jpg

W najbliższą sobotę nasza drużyna zagra o ligowe punkty z Zawiszą w Pajęcznie.

Obie drużyny w swojej historii grały ze sobą do tej pory trzykrotnie. Lepszym bilansem może pochwalić się zespół z Radomska, który w sezonie 2012/13 wygrał dwukrotnie 5-1 u siebie i 0-3 na wyjeździe. W obecnym sezonie nasi piłkarze musieli uznać wyższość drużyny z Pajęczna przegrywając spotkanie u siebie 2-4. Jak będzie tym razem? Statystyki są po naszej stronie, ale mecz na pewno nie będzie należał do najłatwiejszych.

Nasz najbliższy rywal przegrał ostatnie starcie w derbach IV ligi z Wartą Działoszyn 3-1 (1-1).
Bramki: Krzysztof Kukulski 12, Daniel Karoń 88, Paweł Pęciak 90+3 – Daniel Dymek 21.
Drużyna z Pajęczna zagrała w składzie: Wnuk – Brożyna, Okrzesik, Pałyska, Kołuda – Staszczyk, Dymek, Krężel, Piłatowski (75′Wojciechowski), Wilkoszewski, Romański.