naglowek2

jextensions

NIESZCZĘŚLIWA PORAŻKA W NIEBOROWIE

nieborow

Po remisie w derbowym pojedynku z GKS II Bełchatów „żółto-niebiescy” udali się do Nieborowa na pojedynek z tamtejszym Orłem. Apetyty na zwycięstwo były ogromne, ale niestety bardzo pechowo przegrywamy 3-2 (1-1).

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy już w 9 minucie po rzucie rożnym wyszli na prowadzenie. Ta bramka podziałała na Radomszczan jak płachta na byka i już w 15 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Antczaka piłkę głową do bramki skierował Majewski. Radość ze strzelonego gola  nie trwała długo, gdyż boczny arbiter uniósł chorągiewkę do góry sygnalizując pozycję spaloną.
W 37 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Kornacki, ale jego wyśmienity strzał z dystansu minął o milimetry poprzeczkę.
Podopieczni Artura Kowalskiego dopięli swego w 45 minucie spotkania – na skrzydle urwał się Marek Michalski, idealnie dośrodkował w pole karne a piłkę do bramki skierował Żak.
Ta bramka dodała skrzydeł Mechanikowi i już w 52 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Piłkę z rzutu rożnego dogrywał Brych a swojego drugiego gola zdobył Żak.
Od 60 minuty Orzeł ostro wziął się za odrabianie strat i w 70 minucie dopiął swojego. Strzał jednego z napastników obronił Dula, ale przy dobitce był już bezdradny.
Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem w 93 minucie spotkania Kamil Nowak odebrał piłkę napastnikowi Nieborowa, podał w kierunku Naszego bramkarza a ten nie trafił w piłkę, która wylądowała w siatce i nieszczęśliwie przegrywamy 3-2.

Orzeł: Jędrzejewski – Pomianowski (46 Krzeszewski), Plichta, Mitrowski, Placek (33 Bartosiewicz) – Tkacz (65 Świdrowski), Rembowski, Kuciński, Sut (60 Trakul), Gawlik – Kosiorek.

Mechanik: Dula – Perliński (46 J. Tazbir), Kolba, Nowak, Królik ż – Mar. Antczak (58 Babka), Kornacki, Brych, Żak, Michalski ż – Majewski (46 Walioszczyk).

Następny mecz

V liga okręg piotrkowski - 14. kolejka

marzec  2018

RKS RADOMSKO - GUKS Gorzkowice

Radomsko, Brzeźnicka 26

Ostatni mecz

V liga okręg piotrkowski - 12. kolejka

niedziela 12.11.2017 r. Lgota Wielka

Start Lgota Wielka 0-1 RKS RADOMSKO

bramka dla RKS: Bartłomiej Kondracki

                                                                                                                 

Skrócona Tabela V Liga

   SEZON 2017/2018

1 RKS RADOMSKO
2 Astoria Szczerców
3 Polonia Piotrków Trybunalski 
4 Włókniarz Moszczenica
5 Lechia II Tomaszów Mazowiecki
6 Czarni Rozprza
7 Świt Kamieńsk
8 MGKS Drzewica
9 GUKS Gorzkowice
10 Szczerbiec Wolbórz
11 Start Lgota Wielka
12 Zapał Krzętów
13 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki