O klubie

RKS Radomsko to klub o dużych tradycjach sportowych. W sezonie 2001/2002 drużyna występowała w Ekstraklasie piłki nożnej, a wcześniej przez wiele lat z powodzeniem rywalizowała w rozgrywkach drugoligowych. Aktualnie, po piłkarskim niebycie drużyna seniorów jest liderem V ligi okręgu piotrkowskiego i z nadzieją patrzy w przyszłość. Celem dla pierwszej drużyny jest awans do IV ligi w sezonie 2017/2018, a następnie zbudowanie silnej pozycji w czwartej lidze łódzkiej. Jednocześnie władze klubu dbają o wychowanków. W rozgrywkach juniorskich grają cztery drużyny młodzieżowe: junior A1 właśnie awansował do pierwszej ligi wojewódzkiej, junior B1 gra w pierwszej lidze wojewódzkiej, junior B2 wygrał ligę okręgową, a trampkarz C1 wywalczył pozycję wicemistrza ligi okręgowej. W klubie w lipcu 2017 roku powstała pierwsza w regionie Akademia Młodego Piłkarza, w której udział jest całkowicie bezpłatny. Partnerem tego programu jest Miasto Radomsko. W szeregach akademii trenują dzieci urodzone w latach 2005-2013. Od października 2017 roku przy klubie działa także RKS Radomsko Biznes Club, który zrzesza  blisko trzydziestu sponsorów i partnerów biznesowych zainteresowanych dobrą kondycją piłki nożnej w mieście.W chwili obecnej we wszystkich drużynach klubu trenuje ponad 250 zawodników.