naglowek2

Aktualności

Tabela IV Liga

 IV liga 2016/2017, grupa: łódzka
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Sieradz 19 43 13 4 2 41-13 7 2 0 18-4 6 2 2 23-9            
2.  Warta Działoszyn 19 42 13 3 3 42-17 7 1 1 27-10 6 2 2 15-7            
3.  Zjednoczeni Bełchatów 19 34 10 4 5 35-25 6 2 2 19-11 4 2 3 16-14            
4.  GKS II Bełchatów 19 33 8 9 2 38-27 5 3 1 19-14 3 6 1 19-13 1 1 0 1 0 1-1
5.  Unia Skierniewice 19 33 9 6 4 29-15 6 4 1 20-8 3 2 3 9-7 1 1 0 1 0 1-1
6.  KS Kutno 19 30 8 6 5 32-26 4 3 3 13-12 4 3 2 19-14 1 1 0 1 0 0-0
7.  Zawisza Pajęczno 19 30 9 3 7 40-35 5 1 3 19-19 4 2 4 21-16 1 1 0 1 0 0-0
8.  KS Paradyż 19 29 9 2 8 32-27 6 1 2 22-10 3 1 6 10-17            
9.  Omega Kleszczów 19 28 8 4 7 40-40 3 4 2 17-15 5 0 5 23-25            
10.  LKS Kwiatkowice 19 26 8 2 9 31-43 4 2 4 16-17 4 0 5 15-26 1 3 1 0 0 4-1
11.  Pilica Przedbórz 19 26 8 2 9 33-35 4 2 4 15-16 4 0 5 18-19 1 0 0 0 1 1-4
12.  Ner Poddębice 19 25 7 4 8 40-37 4 2 3 23-18 3 2 5 17-19            
13.  Zawisza Rzgów 19 24 7 3 9 23-31 4 1 4 10-12 3 2 5 13-19            
14.  Włókniarz Zelów 19 23 6 5 8 23-34 3 1 5 10-19 3 4 3 13-15            
15.  Zjednoczeni Stryków 19 21 5 6 8 27-40 3 3 4 16-21 2 3 4 11-19            
16.  Andrespolia Wiśniowa Góra 19 19 5 4 10 32-34 3 2 4 17-16 2 2 6 15-18 1 3 1 0 0 3-1
17.  Ceramika Opoczno 19 19 4 7 8 21-26 4 3 2 13-6 0 4 6 8-20 1 0 0 0 1 1-3
18.  Jutrzenka Warta 19 18 5 3 11 33-52 3 2 5 24-29 2 1 6 9-23 1 3 1 0 0 3-1
19.  Mechanik Radomsko 19 18 5 3 11 25-34 2 2 7 9-18 3 1 4 16-16 1 0 0 0 1 1-3
20.  Polonia Piotrków Trybunalski 19 7 1 4 14 23-49 1 1 7 12-26 0 3 7 11-23            
     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20 
 1  Warta Sieradz        3-0    2-0    1-0  0-0      2-0      4-2    2-2  1-0      3-0* 
 2  Warta Działoszyn 2-1             0-1      5-2  4-2    3-1  1-1    5-2      3-0  4-0   
 3  Zjednoczeni Bełchatów   1-2       2-2  1-0      3-1        4-2      2-0    2-0  1-2  2-2  1-0 
 4  GKS II Bełchatów 1-1  1-0             1-3  1-0  3-2      3-3  3-0  3-2            3-3 
 5  Unia Skierniewice   1-1    1-1       1-1    2-0    6-0    1-0      3-1  0-1    1-0  3-2  1-1 
 6  KS Kutno 2-0    0-3  1-1         0-0    2-4    0-1    1-0  3-0    3-2  1-1       
 7  Zawisza Pajęczno   0-4  3-2    0-1         1-3      3-1  1-1        4-3  3-1      4-3 
 8  KS Paradyż   0-0        2-1         6-1  4-1    2-1      1-2      5-0  1-4  1-0 
 9  Omega Kleszczów 1-6    3-0    1-1    1-1           5-3    2-2  0-1    1-1  3-0       
 10  LKS Kwiatkowice 0-2    2-4  2-1    1-1  3-2    0-1       4-1    3-1  1-1    0-3         
 11  Pilica Przedbórz   0-1  0-1  0-0  1-5      4-2           0-2      3-0    2-2    3-2  2-1 
 12  Ner Poddębice 0-4          1-3      2-1  5-0         5-2  2-2  2-2      5-2  1-2   
 13  Zawisza Rzgów 0-4    0-3    2-0    1-2  2-0      2-1         0-1    2-0  1-1       
 14  Włókniarz Zelów   1-2  2-2    0-2    1-5  0-3      1-4             1-0  3-1      1-0 
 15  Zjednoczeni Stryków 1-1      2-2    3-1  1-4    3-1  3-4      0-2  1-1           2-1  0-4   
 16  Andrespolia Wiśniowa Góra   2-3  1-1  0-4        4-0      0-2  1-3      1-1       3-1      5-1 
 17  Ceramika Opoczno   1-0    1-2  0-0      0-1    1-0    3-0      1-1         4-0    2-2 
 18  Jutrzenka Warta 2-3      4-4    2-3  4-3    2-4  1-3  2-5    2-0  1-1    4-3            
 19  Mechanik Radomsko 0-1      0-2    2-2  3-1    0-3  1-2      0-1  0-2    1-0  1-1  1-3        
 20  Polonia Piotrków Trybunalski   0-2        2-6      2-4  1-3    1-4  2-4    1-2      1-1  2-0      

Przeczytaj też pozostałe aktualności

miasto radomsko

Następny mecz

IV liga łódzka - 20 kolejka

marzec  2017

WŁÓKNIARZ ZELÓW - RKS MECHANIK RADOMSKO 

Zelów, ul. Piotrkowska 

Ostatni mecz

IV  liga - 19 kolejka

piątek 25.11.2016, godz 19 00

TERMY NER PODDĘBICE - RKS MECHANIK RADOMSKO 1-2 (0-1)

bramki dla RKS: Pisarek Kamil 2', Lewacki Marcin 90+3'

                                                                                                                 

Skrócona Tabela IV Liga

SEZON 2016/2017

Poz. Drużyny MR G+:G- PKT
1 Warta Sieradz 19 41:12 43
2 Warta Działoszyn 19 42:17 42
.        
15 Zjednoczeni Stryków 19 27:40 21
.        
19 RKS Mechanik Radomsko 19 25:34  18
20 Polonia Piotrków Tryb.   19 23:49  7