naglowek2

Aktualności

Terminarz IV liga

 Kolejka 1 - 6-7 sierpnia
Unia Skierniewice 1-1 GKS II Bełchatów 6 sierpnia, 16:45
KS Kutno 2-4 Omega Kleszczów 6 sierpnia, 16:00
Ceramika Opoczno 0-1 KS Paradyż 6 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-1 Zawisza Rzgów 7 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-0 Polonia Piotrków Trybunalski 6 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 2-3 Warta Sieradz 7 sierpnia, 18:00
Pilica Przedbórz 0-1 Warta Działoszyn 6 sierpnia, 15:30
Mechanik Radomsko 0-2 Włókniarz Zelów 6 sierpnia, 12:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-3 Ner Poddębice 6 sierpnia, 18:00
Zjednoczeni Stryków 1-4 Zawisza Pajęczno 6 sierpnia, 17:00
 Kolejka 2 - 13-14 sierpnia
GKS II Bełchatów 1-3 Zawisza Pajęczno 13 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku
Ner Poddębice 2-2 Zjednoczeni Stryków 13 sierpnia, 17:00
Włókniarz Zelów 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 13 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 4-0 Mechanik Radomsko 13 sierpnia, 17:30
Warta Sieradz 2-0 Pilica Przedbórz 13 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-1 Jutrzenka Warta 13 sierpnia, 18:00
Zawisza Rzgów 0-3 Zjednoczeni Bełchatów 13 sierpnia, 18:00
KS Paradyż 4-1 LKS Kwiatkowice 13 sierpnia, 17:00
Omega Kleszczów 3-0 Ceramika Opoczno 13 sierpnia, 17:00
Unia Skierniewice 1-1 KS Kutno 13 sierpnia, 16:45
 Kolejka 3 - 20-21 sierpnia
KS Kutno 1-1 GKS II Bełchatów 20 sierpnia, 15:00
Ceramika Opoczno 0-0 Unia Skierniewice 20 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 0-1 Omega Kleszczów 21 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-1 KS Paradyż 20 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 2-0 Zawisza Rzgów 21 sierpnia, 17:00
Pilica Przedbórz 2-1 Polonia Piotrków Trybunalski 20 sierpnia, 17:00
Mechanik Radomsko 0-1 Warta Sieradz 20 sierpnia, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-3 Warta Działoszyn 20 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 1-1 Włókniarz Zelów 20 sierpnia, 17:00
Zawisza Pajęczno 1-1 Ner Poddębice 20 sierpnia, 17:00
 Kolejka 4 - 24 sierpnia
GKS II Bełchatów 3-3 Ner Poddębice 23 sierpnia, 17:00
Włókniarz Zelów 1-5 Zawisza Pajęczno 24 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 5-2 Zjednoczeni Stryków 24 sierpnia, 17:00
Warta Sieradz 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 24 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-0 Mechanik Radomsko 24 sierpnia, 18:00
Zawisza Rzgów 2-1 Pilica Przedbórz 24 sierpnia, 17:00
KS Paradyż 5-0 Jutrzenka Warta 17 sierpnia, 17:00
Omega Kleszczów 3-0 Zjednoczeni Bełchatów 24 sierpnia, 17:00
Unia Skierniewice 6-0 LKS Kwiatkowice 24 sierpnia, 16:45
KS Kutno 1-1 Ceramika Opoczno 24 sierpnia, 17:30
 Kolejka 5 - 27-28 sierpnia
Ceramika Opoczno 1-2 GKS II Bełchatów 27 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 1-1 KS Kutno 28 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-0 Unia Skierniewice 27 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 2-4 Omega Kleszczów 27 sierpnia, 17:00
Pilica Przedbórz 4-2 KS Paradyż 27 sierpnia, 15:30
Mechanik Radomsko 0-1 Zawisza Rzgów 27 sierpnia, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 5-1 Polonia Piotrków Trybunalski 27 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 1-1 Warta Sieradz 27 sierpnia, 17:00
Zawisza Pajęczno 0-4 Warta Działoszyn 27 sierpnia, 17:00
Ner Poddębice 2-2 Włókniarz Zelów 27 sierpnia, 17:00
 Kolejka 6 - 3-4 września
GKS II Bełchatów 3-2 Włókniarz Zelów 4 września, 12:00
Warta Działoszyn 3-1 Ner Poddębice 3 września, 17:00
Warta Sieradz 1-0 Zawisza Pajęczno 3 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 Zjednoczeni Stryków 3 września, 17:30
Zawisza Rzgów 2-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 września, 17:00
KS Paradyż 1-4 Mechanik Radomsko 3 września, 17:00
Omega Kleszczów 5-3 Pilica Przedbórz 3 września, 17:00
Unia Skierniewice 1-0 Jutrzenka Warta 3 września, 15:45
KS Kutno 0-3 Zjednoczeni Bełchatów 3 września, 15:00
Ceramika Opoczno 1-0 LKS Kwiatkowice 3 września, 17:00
 Kolejka 7 - 7 września
LKS Kwiatkowice 2-1 GKS II Bełchatów 7 września, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-0 Ceramika Opoczno 7 września, 17:00
Jutrzenka Warta 2-3 KS Kutno 7 września, 17:00
Pilica Przedbórz 1-5 Unia Skierniewice 7 września, 17:00
Mechanik Radomsko 0-3 Omega Kleszczów 7 września, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-0 KS Paradyż 7 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków 0-2 Zawisza Rzgów 7 września, 17:30
Zawisza Pajęczno 4-3 Polonia Piotrków Trybunalski 7 września, 17:00
Ner Poddębice 0-4 Warta Sieradz 7 września, 18:00
Włókniarz Zelów 1-2 Warta Działoszyn 7 września, 17:00
 Kolejka 8 - 10-11 września
GKS II Bełchatów 1-0 Warta Działoszyn 11 września, 12:00
Warta Sieradz 4-2 Włókniarz Zelów 10 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-4 Ner Poddębice 10 września, 17:30
Zawisza Rzgów 1-2 Zawisza Pajęczno 10 września, 17:00
KS Paradyż 1-2 Zjednoczeni Stryków 10 września, 17:00
Omega Kleszczów 1-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 10 września, 16:00
Unia Skierniewice 3-2 Mechanik Radomsko 10 września, 15:45
KS Kutno 0-1 Pilica Przedbórz 10 września, 11:00
Ceramika Opoczno 4-0 Jutrzenka Warta 10 września, 17:00
LKS Kwiatkowice 2-4 Zjednoczeni Bełchatów 11 września, 16:00
 Kolejka 9 - 17-18 września
Zjednoczeni Bełchatów 2-2 GKS II Bełchatów 17 września, 15:00
Jutrzenka Warta 1-3 LKS Kwiatkowice 18 września, 16:00
Pilica Przedbórz 2-2 Ceramika Opoczno 17 września, 16:30
Mechanik Radomsko 2-2 KS Kutno 17 września, 17:00
Zjednoczeni Stryków 3-1 Omega Kleszczów 17 września, 17:00
Zawisza Pajęczno 1-3 KS Paradyż 17 września, 14:00
Ner Poddębice 5-2 Zawisza Rzgów 16 września, 19:00
Włókniarz Zelów 1-0 Polonia Piotrków Trybunalski 17 września, 17:00
Warta Działoszyn 2-1 Warta Sieradz 17 września, 17:00
Unia Skierniewice 0-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 września, 15:45
 Kolejka 10 - 24-25 września
GKS II Bełchatów 1-1 Warta Sieradz 25 września, 12:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0-2 Warta Działoszyn 24 września, 16:30
Zawisza Rzgów 0-1 Włókniarz Zelów 24 września, 16:00
KS Paradyż 2-1 Ner Poddębice 24 września, 16:00
Omega Kleszczów 1-1 Zawisza Pajęczno 24 września, 14:00
Unia Skierniewice 3-1 Zjednoczeni Stryków 24 września, 15:45
KS Kutno 3-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 24 września, 15:00
LKS Kwiatkowice 4-1 Pilica Przedbórz 25 września, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-2 Jutrzenka Warta 24 września, 16:00
Mechanik Radomsko 1-1 Ceramika Opoczno 24 września, 13:30
 Kolejka 11 - 1-2 października
Jutrzenka Warta 4-4 GKS II Bełchatów 2 października, 16:00
Pilica Przedbórz 0-1 Zjednoczeni Bełchatów 1 października, 16:00
Mechanik Radomsko 1-2 LKS Kwiatkowice 1 października, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-1 Ceramika Opoczno 1 października, 15:30
Zjednoczeni Stryków 3-1 KS Kutno 1 października, 16:00
Zawisza Pajęczno 0-1 Unia Skierniewice 1 października, 16:00
Ner Poddębice 2-1 Omega Kleszczów 30 września, 19:00
Włókniarz Zelów 0-3 KS Paradyż 1 października, 16:00
Warta Działoszyn 1-1 Zawisza Rzgów 1 października, 16:00
Warta Sieradz 3-0 Polonia Piotrków Trybunalski 1 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
 Kolejka 12 - 8-9 października
GKS II Bełchatów 3-3 Polonia Piotrków Trybunalski 9 października, 12:00
na bocznym boisku
Zawisza Rzgów 0-4 Warta Sieradz 8 października, 15:30
KS Paradyż 0-0 Warta Działoszyn 8 października, 15:00
Omega Kleszczów 0-1 Włókniarz Zelów 8 października, 15:30
Unia Skierniewice 1-0 Ner Poddębice 8 października, 14:45
KS Kutno 0-0 Zawisza Pajęczno 8 października, 15:00
Ceramika Opoczno 1-1 Zjednoczeni Stryków 8 października, 15:30
LKS Kwiatkowice 0-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 9 października, 12:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-2 Mechanik Radomsko 8 października, 15:30
Jutrzenka Warta 2-5 Pilica Przedbórz 9 października, 15:30
 Kolejka 13 - 15-16 października
Pilica Przedbórz 0-0 GKS II Bełchatów 15 października, 15:30
Mechanik Radomsko 1-3 Jutrzenka Warta 15 października, 15:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 15 października, 15:00
Zjednoczeni Stryków 3-4 LKS Kwiatkowice 15 października, 15:00
Zawisza Pajęczno 3-1 Ceramika Opoczno 16 października, 14:00
Ner Poddębice 1-3 KS Kutno 15 października, 15:00
Włókniarz Zelów 0-2 Unia Skierniewice 15 października, 15:30
Warta Działoszyn 5-2 Omega Kleszczów 15 października, 15:00
Warta Sieradz 0-0 KS Paradyż 15 października, 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-4 Zawisza Rzgów 15 października, 15:30
 Kolejka 14 - 22-23 października
GKS II Bełchatów 3-0 Zawisza Rzgów 23 października, 12:00
KS Paradyż 1-0 Polonia Piotrków Trybunalski 22 października, 14:00
Omega Kleszczów 1-6 Warta Sieradz 22 października, 15:00
Unia Skierniewice 1-1 Warta Działoszyn 23 października, 14:00
KS Kutno 3-0 Włókniarz Zelów 22 października, 15:00
Ceramika Opoczno 3-0 Ner Poddębice 22 października, 15:00
LKS Kwiatkowice 3-2 Zawisza Pajęczno 23 października, 14:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-0 Zjednoczeni Stryków 22 października, 15:00
Jutrzenka Warta 4-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 23 października, 15:00
Pilica Przedbórz 3-2 Mechanik Radomsko 22 października, 15:30
 Kolejka 15 - 29-30 października
Mechanik Radomsko 0-2 GKS II Bełchatów 29 października, 14:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-2 Pilica Przedbórz 29 października, 14:30
Zjednoczeni Stryków 2-1 Jutrzenka Warta 29 października, 14:00
Zawisza Pajęczno 3-2 Zjednoczeni Bełchatów 29 października, 14:00
Ner Poddębice 5-0 LKS Kwiatkowice 28 października, 19:00
Włókniarz Zelów 3-1 Ceramika Opoczno 29 października, 14:30
Warta Działoszyn 0-1 KS Kutno 29 października, 14:00
Warta Sieradz 2-0 Unia Skierniewice 29 października, 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-4 Omega Kleszczów 29 października, 14:30
Zawisza Rzgów 2-0 KS Paradyż 29 października, 14:00
 Kolejka 16 - 5-6 listopada
GKS II Bełchatów 1-0 KS Paradyż 6 listopada, 12:00
Omega Kleszczów 2-2 Zawisza Rzgów 5 listopada, 14:00
Unia Skierniewice 1-1 Polonia Piotrków Trybunalski 5 listopada, 13:45
KS Kutno 2-0 Warta Sieradz 5 listopada, 13:00
Ceramika Opoczno 1-0 Warta Działoszyn 5 listopada, 14:00
LKS Kwiatkowice 1-1 Włókniarz Zelów 6 listopada, 13:00
Zjednoczeni Bełchatów 4-2 Ner Poddębice 5 listopada, 14:00
Jutrzenka Warta 4-3 Zawisza Pajęczno 5 listopada, 14:00
Pilica Przedbórz 3-0 Zjednoczeni Stryków 5 listopada, 14:00
Mechanik Radomsko 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 listopada, 13:00
 Kolejka 17 - 12-13 listopada
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-4 GKS II Bełchatów 11 listopada, 13:00
Zjednoczeni Stryków 0-4 Mechanik Radomsko 11 listopada, 12:00
Zawisza Pajęczno 3-1 Pilica Przedbórz 12 listopada, 14:00
Ner Poddębice 5-2 Jutrzenka Warta 12 listopada, 13:00
Włókniarz Zelów 2-2 Zjednoczeni Bełchatów 12 listopada, 14:00
Warta Działoszyn 4-2 LKS Kwiatkowice 12 listopada, 13:00
Warta Sieradz 1-0 Ceramika Opoczno 12 listopada, 13:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-6 KS Kutno 12 listopada, 14:00
Zawisza Rzgów 2-0 Unia Skierniewice 12 listopada, 13:00
KS Paradyż 6-1 Omega Kleszczów 12 listopada, 13:00
 Kolejka 18 - 19-20 listopada
GKS II Bełchatów 3-2 Omega Kleszczów 20 listopada, 12:00
Unia Skierniewice 2-0 KS Paradyż 20 listopada, 13:45
KS Kutno 1-0 Zawisza Rzgów 19 listopada, 12:00
Ceramika Opoczno 2-2 Polonia Piotrków Trybunalski 19 listopada, 13:00
LKS Kwiatkowice 0-2 Warta Sieradz 20 listopada, 13:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-2 Warta Działoszyn 19 listopada, 14:00
Jutrzenka Warta 1-1 Włókniarz Zelów 20 listopada, 13:30
Pilica Przedbórz 0-2 Ner Poddębice 19 listopada, 14:00
Mechanik Radomsko 3-1 Zawisza Pajęczno 19 listopada, 13:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-1 Zjednoczeni Stryków 19 listopada, 13:00
 Kolejka 19 - 26-27 listopada
Zjednoczeni Stryków 2-2 GKS II Bełchatów 26 listopada, 13:00
Zawisza Pajęczno 4-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 26 listopada, 12:00
Ner Poddębice 1-2 Mechanik Radomsko 25 listopada, 19:00
Włókniarz Zelów 1-4 Pilica Przedbórz 26 listopada, 13:00
Warta Działoszyn 3-0 Jutrzenka Warta 26 listopada, 13:00
Warta Sieradz 3-0 Zjednoczeni Bełchatów 26 listopada, 13:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-3 LKS Kwiatkowice 26 listopada, 13:00
Zawisza Rzgów 1-1 Ceramika Opoczno 26 listopada, 13:00
KS Paradyż 2-1 KS Kutno 26 listopada, 12:00
Omega Kleszczów 1-1 Unia Skierniewice 26 listopada, 12:00
 Kolejka 20
GKS II Bełchatów - Unia Skierniewice  
Omega Kleszczów - KS Kutno  
KS Paradyż - Ceramika Opoczno  
Zawisza Rzgów - LKS Kwiatkowice  
Polonia Piotrków Trybunalski - Zjednoczeni Bełchatów  
Warta Sieradz - Jutrzenka Warta  
Warta Działoszyn - Pilica Przedbórz  
Włókniarz Zelów - Mechanik Radomsko  
Ner Poddębice - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Zawisza Pajęczno - Zjednoczeni Stryków  
 Kolejka 21
Zawisza Pajęczno - GKS II Bełchatów  
Zjednoczeni Stryków - Ner Poddębice  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Włókniarz Zelów  
Mechanik Radomsko - Warta Działoszyn  
Pilica Przedbórz - Warta Sieradz  
Jutrzenka Warta - Polonia Piotrków Trybunalski  
Zjednoczeni Bełchatów - Zawisza Rzgów  
LKS Kwiatkowice - KS Paradyż  
Ceramika Opoczno - Omega Kleszczów  
KS Kutno - Unia Skierniewice  
 Kolejka 22
GKS II Bełchatów - KS Kutno  
Unia Skierniewice - Ceramika Opoczno  
Omega Kleszczów - LKS Kwiatkowice  
KS Paradyż - Zjednoczeni Bełchatów  
Zawisza Rzgów - Jutrzenka Warta  
Polonia Piotrków Trybunalski - Pilica Przedbórz  
Warta Sieradz - Mechanik Radomsko  
Warta Działoszyn - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Włókniarz Zelów - Zjednoczeni Stryków  
Ner Poddębice - Zawisza Pajęczno  
 Kolejka 23
Ner Poddębice - GKS II Bełchatów  
Zawisza Pajęczno - Włókniarz Zelów  
Zjednoczeni Stryków - Warta Działoszyn  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Warta Sieradz  
Mechanik Radomsko - Polonia Piotrków Trybunalski  
Pilica Przedbórz - Zawisza Rzgów  
Jutrzenka Warta - KS Paradyż  
Zjednoczeni Bełchatów - Omega Kleszczów  
LKS Kwiatkowice - Unia Skierniewice  
Ceramika Opoczno - KS Kutno  
 Kolejka 24
GKS II Bełchatów - Ceramika Opoczno  
KS Kutno - LKS Kwiatkowice  
Unia Skierniewice - Zjednoczeni Bełchatów  
Omega Kleszczów - Jutrzenka Warta  
KS Paradyż - Pilica Przedbórz  
Zawisza Rzgów - Mechanik Radomsko  
Polonia Piotrków Trybunalski - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Warta Sieradz - Zjednoczeni Stryków  
Warta Działoszyn - Zawisza Pajęczno  
Włókniarz Zelów - Ner Poddębice  
 Kolejka 25
Włókniarz Zelów - GKS II Bełchatów  
Ner Poddębice - Warta Działoszyn  
Zawisza Pajęczno - Warta Sieradz  
Zjednoczeni Stryków - Polonia Piotrków Trybunalski  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Zawisza Rzgów  
Mechanik Radomsko - KS Paradyż  
Pilica Przedbórz - Omega Kleszczów  
Jutrzenka Warta - Unia Skierniewice  
Zjednoczeni Bełchatów - KS Kutno  
LKS Kwiatkowice - Ceramika Opoczno  
 Kolejka 26
GKS II Bełchatów - LKS Kwiatkowice  
Ceramika Opoczno - Zjednoczeni Bełchatów  
KS Kutno - Jutrzenka Warta  
Unia Skierniewice - Pilica Przedbórz  
Omega Kleszczów - Mechanik Radomsko  
KS Paradyż - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Zawisza Rzgów - Zjednoczeni Stryków  
Polonia Piotrków Trybunalski - Zawisza Pajęczno  
Warta Sieradz - Ner Poddębice  
Warta Działoszyn - Włókniarz Zelów  
 Kolejka 27
Warta Działoszyn - GKS II Bełchatów  
Włókniarz Zelów - Warta Sieradz  
Ner Poddębice - Polonia Piotrków Trybunalski  
Zawisza Pajęczno - Zawisza Rzgów  
Zjednoczeni Stryków - KS Paradyż  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Omega Kleszczów  
Mechanik Radomsko - Unia Skierniewice  
Pilica Przedbórz - KS Kutno  
Jutrzenka Warta - Ceramika Opoczno  
Zjednoczeni Bełchatów - LKS Kwiatkowice  
 Kolejka 28
Andrespolia Wiśniowa Góra - Unia Skierniewice  
GKS II Bełchatów - Zjednoczeni Bełchatów  
LKS Kwiatkowice - Jutrzenka Warta  
Ceramika Opoczno - Pilica Przedbórz  
KS Kutno - Mechanik Radomsko  
Omega Kleszczów - Zjednoczeni Stryków  
KS Paradyż - Zawisza Pajęczno  
Zawisza Rzgów - Ner Poddębice  
Polonia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów  
Warta Sieradz - Warta Działoszyn  
 Kolejka 29
Ceramika Opoczno - Mechanik Radomsko  
Warta Sieradz - GKS II Bełchatów  
Warta Działoszyn - Polonia Piotrków Trybunalski  
Włókniarz Zelów - Zawisza Rzgów  
Ner Poddębice - KS Paradyż  
Zawisza Pajęczno - Omega Kleszczów  
Zjednoczeni Stryków - Unia Skierniewice  
Andrespolia Wiśniowa Góra - KS Kutno  
Pilica Przedbórz - LKS Kwiatkowice  
Jutrzenka Warta - Zjednoczeni Bełchatów  
 Kolejka 30
GKS II Bełchatów - Jutrzenka Warta  
Zjednoczeni Bełchatów - Pilica Przedbórz  
LKS Kwiatkowice - Mechanik Radomsko  
Ceramika Opoczno - Andrespolia Wiśniowa Góra  
KS Kutno - Zjednoczeni Stryków  
Unia Skierniewice - Zawisza Pajęczno  
Omega Kleszczów - Ner Poddębice  
KS Paradyż - Włókniarz Zelów  
Zawisza Rzgów - Warta Działoszyn  
Polonia Piotrków Trybunalski - Warta Sieradz  
 Kolejka 31
Polonia Piotrków Trybunalski - GKS II Bełchatów  
Warta Sieradz - Zawisza Rzgów  
Warta Działoszyn - KS Paradyż  
Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów  
Ner Poddębice - Unia Skierniewice  
Zawisza Pajęczno - KS Kutno  
Zjednoczeni Stryków - Ceramika Opoczno  
Andrespolia Wiśniowa Góra - LKS Kwiatkowice  
Mechanik Radomsko - Zjednoczeni Bełchatów  
Pilica Przedbórz - Jutrzenka Warta  
 Kolejka 32
GKS II Bełchatów - Pilica Przedbórz  
Jutrzenka Warta - Mechanik Radomsko  
Zjednoczeni Bełchatów - Andrespolia Wiśniowa Góra  
LKS Kwiatkowice - Zjednoczeni Stryków  
Ceramika Opoczno - Zawisza Pajęczno  
KS Kutno - Ner Poddębice  
Unia Skierniewice - Włókniarz Zelów  
Omega Kleszczów - Warta Działoszyn  
KS Paradyż - Warta Sieradz  
Zawisza Rzgów - Polonia Piotrków Trybunalski  
 Kolejka 33
Zawisza Rzgów - GKS II Bełchatów  
Polonia Piotrków Trybunalski - KS Paradyż  
Warta Sieradz - Omega Kleszczów  
Warta Działoszyn - Unia Skierniewice  
Włókniarz Zelów - KS Kutno  
Ner Poddębice - Ceramika Opoczno  
Zawisza Pajęczno - LKS Kwiatkowice  
Zjednoczeni Stryków - Zjednoczeni Bełchatów  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Jutrzenka Warta  
Mechanik Radomsko - Pilica Przedbórz  
 Kolejka 34
GKS II Bełchatów - Mechanik Radomsko  
Pilica Przedbórz - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Jutrzenka Warta - Zjednoczeni Stryków  
Zjednoczeni Bełchatów - Zawisza Pajęczno  
LKS Kwiatkowice - Ner Poddębice  
Ceramika Opoczno - Włókniarz Zelów  
KS Kutno - Warta Działoszyn  
Unia Skierniewice - Warta Sieradz  
Omega Kleszczów - Polonia Piotrków Trybunalski  
KS Paradyż - Zawisza Rzgów  
 Kolejka 35
KS Paradyż - GKS II Bełchatów  
Zawisza Rzgów - Omega Kleszczów  
Polonia Piotrków Trybunalski - Unia Skierniewice  
Warta Sieradz - KS Kutno  
Warta Działoszyn - Ceramika Opoczno  
Włókniarz Zelów - LKS Kwiatkowice  
Ner Poddębice - Zjednoczeni Bełchatów  
Zawisza Pajęczno - Jutrzenka Warta  
Zjednoczeni Stryków - Pilica Przedbórz  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Mechanik Radomsko  
 Kolejka 36
GKS II Bełchatów - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Mechanik Radomsko - Zjednoczeni Stryków  
Pilica Przedbórz - Zawisza Pajęczno  
Jutrzenka Warta - Ner Poddębice  
Zjednoczeni Bełchatów - Włókniarz Zelów  
LKS Kwiatkowice - Warta Działoszyn  
Ceramika Opoczno - Warta Sieradz  
KS Kutno - Polonia Piotrków Trybunalski  
Unia Skierniewice - Zawisza Rzgów  
Omega Kleszczów - KS Paradyż  
 Kolejka 37
Omega Kleszczów - GKS II Bełchatów  
KS Paradyż - Unia Skierniewice  
Zawisza Rzgów - KS Kutno  
Polonia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno  
Warta Sieradz - LKS Kwiatkowice  
Warta Działoszyn - Zjednoczeni Bełchatów  
Włókniarz Zelów - Jutrzenka Warta  
Ner Poddębice - Pilica Przedbórz  
Zawisza Pajęczno - Mechanik Radomsko  
Zjednoczeni Stryków - Andrespolia Wiśniowa Góra  
 Kolejka 38
GKS II Bełchatów - Zjednoczeni Stryków  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Zawisza Pajęczno  
Mechanik Radomsko - Ner Poddębice  
Pilica Przedbórz - Włókniarz Zelów  
Jutrzenka Warta - Warta Działoszyn  
Zjednoczeni Bełchatów - Warta Sieradz  
LKS Kwiatkowice - Polonia Piotrków Trybunalski  
Ceramika Opoczno - Zawisza Rzgów  
KS Kutno - KS Paradyż  
Unia Skierniewice - Omega Kleszczów

Przeczytaj też pozostałe aktualności

miasto radomsko

Następny mecz

IV liga łódzka - 20 kolejka

marzec  2017

WŁÓKNIARZ ZELÓW - RKS MECHANIK RADOMSKO 

Zelów, ul. Piotrkowska 

Ostatni mecz

IV  liga - 19 kolejka

piątek 25.11.2016, godz 19 00

TERMY NER PODDĘBICE - RKS MECHANIK RADOMSKO 1-2 (0-1)

bramki dla RKS: Pisarek Kamil 2', Lewacki Marcin 90+3'

                                                                                                                 

Skrócona Tabela IV Liga

SEZON 2016/2017

Poz. Drużyny MR G+:G- PKT
1 Warta Sieradz 19 41:12 43
2 Warta Działoszyn 19 42:17 42
.        
15 Zjednoczeni Stryków 19 27:40 21
.        
19 RKS Mechanik Radomsko 19 25:34  18
20 Polonia Piotrków Tryb.   19 23:49  7