naglowek2

Aktualności

Terminarz - A klasa

 Kolejka 1 - 20-21 sierpnia
 Pauza: Victoria Żytno.
 
Piast Krzywanice 0-0 Polonia Gorzędów 21 sierpnia, 16:00
Mechanik II Radomsko 3-0 Victoria Woźniki 21 sierpnia, 13:30
LKS Wola Krzysztoporska 3-0 LKS Mierzyn 20 sierpnia, 17:00
LUKS Gomunice 1-4 Czarni Rozprza 20 sierpnia, 17:00
Start Niechcice 0-2 Motor Bujniczki 20 sierpnia, 15:00
Astoria II Szczerców 1-2 Omega II Kleszczów 21 sierpnia, 17:00
 Kolejka 2 - 27-28 sierpnia
 Pauza: Omega II Kleszczów.
 
Motor Bujniczki 0-0 Astoria II Szczerców 28 sierpnia, 17:00
Czarni Rozprza 1-2 Start Niechcice 27 sierpnia, 17:00
LKS Mierzyn 1-2 LUKS Gomunice 28 sierpnia, 17:00
Victoria Woźniki 3-1 LKS Wola Krzysztoporska 27 sierpnia, 16:00
Polonia Gorzędów 0-2 Mechanik II Radomsko 27 sierpnia, 17:00
Victoria Żytno 0-1 Piast Krzywanice 28 sierpnia, 17:00
 Kolejka 3 - 3-4 września
 Pauza: Piast Krzywanice.
 
Mechanik II Radomsko 4-0 Victoria Żytno 4 września, 14:00
LKS Wola Krzysztoporska 5-0 Polonia Gorzędów 3 września, 17:00
LUKS Gomunice 0-2 Victoria Woźniki 3 września, 17:00
Start Niechcice 1-2 LKS Mierzyn 3 września, 12:00
w Szydłowie
Astoria II Szczerców 0-2 Czarni Rozprza 4 września, 17:00
Omega II Kleszczów 3-2 Motor Bujniczki 4 września, 16:00
 Kolejka 4 - 10-11 września
 Pauza: Motor Bujniczki.
 
Czarni Rozprza 2-1 Omega II Kleszczów 10 września, 16:00
LKS Mierzyn 0-0 Astoria II Szczerców 10 września, 16:30
Victoria Woźniki 1-0 Start Niechcice 11 września, 16:00
Polonia Gorzędów 1-4 LUKS Gomunice 10 września, 16:30
Victoria Żytno 1-3 LKS Wola Krzysztoporska 11 września, 16:00
Piast Krzywanice 1-0 Mechanik II Radomsko 10 września, 16:30
 Kolejka 5 - 17-18 września
 Pauza: Mechanik II Radomsko.
 
LKS Wola Krzysztoporska 3-0 Piast Krzywanice 17 września, 16:30
LUKS Gomunice 3-2 Victoria Żytno 17 września, 16:30
Start Niechcice 1-0 Polonia Gorzędów 17 września, 15:00
Astoria II Szczerców 2-1 Victoria Woźniki 18 września, 16:00
Omega II Kleszczów 3-0 LKS Mierzyn 18 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Motor Bujniczki 2-2 Czarni Rozprza 18 września, 15:00
 Kolejka 6 - 24-25 września
 Pauza: Czarni Rozprza.
 
LKS Mierzyn 1-0 Motor Bujniczki 24 września, 16:00
Victoria Woźniki 0-4 Omega II Kleszczów 24 września, 16:00
Polonia Gorzędów 0-2 Astoria II Szczerców 24 września, 16:00
Victoria Żytno 2-4 Start Niechcice 24 września, 16:00
Piast Krzywanice 3-3 LUKS Gomunice 25 września, 16:00
Mechanik II Radomsko 4-0 LKS Wola Krzysztoporska 25 września, 14:00
 Kolejka 7 - 1-2 października
 Pauza: LKS Wola Krzysztoporska.
 
LUKS Gomunice 4-3 Mechanik II Radomsko 2 października, 14:00
Start Niechcice 2-0 Piast Krzywanice 1 października, 15:00
Astoria II Szczerców 2-0 Victoria Żytno 2 października, 15:30
Omega II Kleszczów 4-0 Polonia Gorzędów 2 października, 15:00
Motor Bujniczki 3-0 Victoria Woźniki 2 października, 15:00
Czarni Rozprza 4-0 LKS Mierzyn 1 października, 15:00
 Kolejka 8 - 8-9 października
 Pauza: LKS Mierzyn.
 
Victoria Woźniki 0-3 Czarni Rozprza 8 października, 15:30
Polonia Gorzędów 5-0 Motor Bujniczki 8 października, 15:30
Victoria Żytno 0-2 Omega II Kleszczów 8 października, 15:00
Piast Krzywanice 2-1 Astoria II Szczerców 8 października, 11:00
Mechanik II Radomsko 0-1 Start Niechcice 9 października, 14:00
LKS Wola Krzysztoporska 4-2 LUKS Gomunice 8 października, 15:30
 Kolejka 9 - 15-16 października
 Pauza: LUKS Gomunice.
 
Start Niechcice 2-1 LKS Wola Krzysztoporska 15 października, 15:00
Astoria II Szczerców 3-0 Mechanik II Radomsko 16 października, 15:00
Omega II Kleszczów 6-0 Piast Krzywanice 16 października, 15:00
Motor Bujniczki 3-2 Victoria Żytno 16 października, 14:00
Czarni Rozprza 9-2 Polonia Gorzędów 15 października, 15:00
LKS Mierzyn 3-0 Victoria Woźniki 15 października, 15:00
 Kolejka 10 - 22-23 października
 Pauza: Victoria Woźniki.
 
Polonia Gorzędów 2-7 LKS Mierzyn 22 października, 15:00
Victoria Żytno 1-2 Czarni Rozprza 23 października, 15:00
Piast Krzywanice 2-3 Motor Bujniczki 23 października, 15:00
Mechanik II Radomsko 2-1 Omega II Kleszczów 23 października, 14:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-2 Astoria II Szczerców 22 października, 15:00
LUKS Gomunice 0-5 Start Niechcice 22 października, 15:00
 Kolejka 11 - 29-30 października
 Pauza: Start Niechcice.
 
Astoria II Szczerców 3-0 LUKS Gomunice 30 października, 13:30
Omega II Kleszczów 6-0 LKS Wola Krzysztoporska 30 października, 13:30
Motor Bujniczki 3-3 Mechanik II Radomsko 30 października, 13:30
Czarni Rozprza 7-1 Piast Krzywanice 29 października, 14:00
LKS Mierzyn 3-1 Victoria Żytno 29 października, 14:00
Victoria Woźniki 3-2 Polonia Gorzędów 29 października, 14:00
 Kolejka 12 - 5-6 listopada
 Pauza: Polonia Gorzędów.
 
Victoria Żytno 2-0 Victoria Woźniki 6 listopada, 13:30
Piast Krzywanice 3-1 LKS Mierzyn 6 listopada, 13:30
Mechanik II Radomsko 1-1 Czarni Rozprza 6 listopada, 13:30
LKS Wola Krzysztoporska 3-1 Motor Bujniczki 5 listopada, 13:30
LUKS Gomunice 1-8 Omega II Kleszczów 5 listopada, 13:30
Start Niechcice 1-1 Astoria II Szczerców 5 listopada, 13:30
 Kolejka 13 - 12-13 listopada
 Pauza: Astoria II Szczerców.
 
Omega II Kleszczów 5-0 Start Niechcice 13 listopada, 13:00
Motor Bujniczki 3-0 LUKS Gomunice 11 listopada, 13:00
Czarni Rozprza 7-0 LKS Wola Krzysztoporska 12 listopada, 13:00
LKS Mierzyn 4-0 Mechanik II Radomsko 12 listopada, 13:00
Victoria Woźniki 2-2 Piast Krzywanice 12 listopada, 13:00
Polonia Gorzędów 2-4 Victoria Żytno 12 listopada, 13:00
 Kolejka 14
 Pauza: Victoria Żytno.
 
Polonia Gorzędów - Piast Krzywanice  
Victoria Woźniki - Mechanik II Radomsko  
LKS Mierzyn - LKS Wola Krzysztoporska  
Czarni Rozprza - LUKS Gomunice  
Motor Bujniczki - Start Niechcice  
Omega II Kleszczów - Astoria II Szczerców  
 Kolejka 15
 Pauza: Omega II Kleszczów.
 
Astoria II Szczerców - Motor Bujniczki  
Start Niechcice - Czarni Rozprza  
LUKS Gomunice - LKS Mierzyn  
LKS Wola Krzysztoporska - Victoria Woźniki  
Mechanik II Radomsko - Polonia Gorzędów  
Piast Krzywanice - Victoria Żytno  
 Kolejka 16
 Pauza: Piast Krzywanice.
 
Victoria Żytno - Mechanik II Radomsko  
Polonia Gorzędów - LKS Wola Krzysztoporska  
Victoria Woźniki - LUKS Gomunice  
LKS Mierzyn - Start Niechcice  
Czarni Rozprza - Astoria II Szczerców  
Motor Bujniczki - Omega II Kleszczów  
 Kolejka 17
 Pauza: Motor Bujniczki.
 
Omega II Kleszczów - Czarni Rozprza  
Astoria II Szczerców - LKS Mierzyn  
Start Niechcice - Victoria Woźniki  
LUKS Gomunice - Polonia Gorzędów  
LKS Wola Krzysztoporska - Victoria Żytno  
Mechanik II Radomsko - Piast Krzywanice  
 Kolejka 18
 Pauza: Mechanik II Radomsko.
 
Piast Krzywanice - LKS Wola Krzysztoporska  
Victoria Żytno - LUKS Gomunice  
Polonia Gorzędów - Start Niechcice  
Victoria Woźniki - Astoria II Szczerców  
LKS Mierzyn - Omega II Kleszczów  
Czarni Rozprza - Motor Bujniczki  
 Kolejka 19
 Pauza: Czarni Rozprza.
 
Motor Bujniczki - LKS Mierzyn  
Omega II Kleszczów - Victoria Woźniki  
Astoria II Szczerców - Polonia Gorzędów  
Start Niechcice - Victoria Żytno  
LUKS Gomunice - Piast Krzywanice  
LKS Wola Krzysztoporska - Mechanik II Radomsko  
 Kolejka 20
 Pauza: LKS Wola Krzysztoporska.
 
Mechanik II Radomsko - LUKS Gomunice  
Piast Krzywanice - Start Niechcice  
Victoria Żytno - Astoria II Szczerców  
Polonia Gorzędów - Omega II Kleszczów  
Victoria Woźniki - Motor Bujniczki  
LKS Mierzyn - Czarni Rozprza  
 Kolejka 21
 Pauza: LKS Mierzyn.
 
Czarni Rozprza - Victoria Woźniki  
Motor Bujniczki - Polonia Gorzędów  
Omega II Kleszczów - Victoria Żytno  
Astoria II Szczerców - Piast Krzywanice  
Start Niechcice - Mechanik II Radomsko  
LUKS Gomunice - LKS Wola Krzysztoporska  
 Kolejka 22
 Pauza: LUKS Gomunice.
 
LKS Wola Krzysztoporska - Start Niechcice  
Mechanik II Radomsko - Astoria II Szczerców  
Piast Krzywanice - Omega II Kleszczów  
Victoria Żytno - Motor Bujniczki  
Polonia Gorzędów - Czarni Rozprza  
Victoria Woźniki - LKS Mierzyn  
 Kolejka 23
 Pauza: Victoria Woźniki.
 
LKS Mierzyn - Polonia Gorzędów  
Czarni Rozprza - Victoria Żytno  
Motor Bujniczki - Piast Krzywanice  
Omega II Kleszczów - Mechanik II Radomsko  
Astoria II Szczerców - LKS Wola Krzysztoporska  
Start Niechcice - LUKS Gomunice  
 Kolejka 24
 Pauza: Start Niechcice.
 
LUKS Gomunice - Astoria II Szczerców  
LKS Wola Krzysztoporska - Omega II Kleszczów  
Mechanik II Radomsko - Motor Bujniczki  
Piast Krzywanice - Czarni Rozprza  
Victoria Żytno - LKS Mierzyn  
Polonia Gorzędów - Victoria Woźniki  
 Kolejka 25
 Pauza: Polonia Gorzędów.
 
Victoria Woźniki - Victoria Żytno  
LKS Mierzyn - Piast Krzywanice  
Czarni Rozprza - Mechanik II Radomsko  
Motor Bujniczki - LKS Wola Krzysztoporska  
Omega II Kleszczów - LUKS Gomunice  
Astoria II Szczerców - Start Niechcice  
 Kolejka 26
 Pauza: Astoria II Szczerców.
 
Start Niechcice - Omega II Kleszczów  
LUKS Gomunice - Motor Bujniczki  
LKS Wola Krzysztoporska - Czarni Rozprza  
Mechanik II Radomsko - LKS Mierzyn  
Piast Krzywanice - Victoria Woźniki  
Victoria Żytno - Polonia Gorzędów

Przeczytaj też pozostałe aktualności

miasto radomsko

Następny mecz

IV liga łódzka - 20 kolejka

marzec  2017

WŁÓKNIARZ ZELÓW - RKS MECHANIK RADOMSKO 

Zelów, ul. Piotrkowska 

Ostatni mecz

IV  liga - 19 kolejka

piątek 25.11.2016, godz 19 00

TERMY NER PODDĘBICE - RKS MECHANIK RADOMSKO 1-2 (0-1)

bramki dla RKS: Pisarek Kamil 2', Lewacki Marcin 90+3'

                                                                                                                 

Skrócona Tabela IV Liga

SEZON 2016/2017

Poz. Drużyny MR G+:G- PKT
1 Warta Sieradz 19 41:12 43
2 Warta Działoszyn 19 42:17 42
.        
15 Zjednoczeni Stryków 19 27:40 21
.        
19 RKS Mechanik Radomsko 19 25:34  18
20 Polonia Piotrków Tryb.   19 23:49  7